понедельник, 9 ноября 2015 г.

Анонс марафону “Даруємо світло” та цукерка! 2,12

Важливий проэкт, та дитячі надії! Ви, мабуть, усі чули про проект “Невидимі діти”, якщо ж хто не чув, то хочемо привернути й вашу увагу до нього також. Цього року задачею проекту є зібрати 300 листівок та подарунків для дітей-сиріт.  Кожен із нас може принести частинку тепла, затишку й світла у життя сироти. І можна думати, що маленький жест нічого не значить, але це не так. Так, як велике дерево проростає із маленької насінини, так само і кожен милосердний вчинок, кожне щире лагідне слово проростає добрими ділами.
TM Lesia Zgharda і її чудові дизайнери вирішили долучитися до проекту “Невидимі діти” й запрошують вас також робити й надсилати листівки, а щоб вам було цікавіше й не бракувало натхнення, ми вирішили провести марафон, адже завжди цікавіше й приємніше робити щось разом, особливо якщо через свою творчість ми можемо дарувати світло дітям.
Марафон проходитиме в 3 етапи, кожен етап матиме свою тему. Уже зараз запрошуємо вас позначити дати етапів у своїх календарях:
1 етап- 11 листопада
2 етап- 18 листопада
3 етап- 25 листопада
Для наших чудових читачів TM Lesia Zgharda підготувала багато подарунків і перший оголошуємо вже сьогодні. Вас чекає ось така чудова цукерка, яку буде розіграно після завершення марафону.
У цукерку входить:
1. НАБІР ПАПЕРУ “ЗИМОВА ПОРА”
2. ШТАМП “HAPPY NEW YEAR”
3. НАБІР ШТАМПІВ “ОЛЕНЬ (ТРИКУТНИКИ)”
4. НАБІР ШТАМПІВ “СНІЖИНКИ ВЕЛИКІ”
Всіх, хто бажає прийняти участь у цукерці, запрошуємо записатися нижче натиснувши на блакитну кнопочку Add your link.
І трошки правил:
1. У розіграші можуть брати участь тільки читачі блогу ТМ Lesia Zgharda. Якщо ви хочете взяти участь у розіграші цукерочки, то ласкаво просимо до нас у читачі, будемо дуже вам раді!
2. Розкажіть про цукерку в своєму блозі / ЖЖ / ВКонтакті / Фейсбук окремим постом, а також додайте банер на панельку блогу. Банер на панельці вашого блогу має вести на цей пост з цукеркою та бути активним до кінця дії цукерки.
3. Цукерка поїде в будь-який куточок планети.
4. Цукеркові блоги участі не беруть.
5. Записатися можна до 2 грудня 2015 включно.
6. Переможець буде оголошений до 4 грудня 2015 року в нашому блозі. Успіху вам!

Комментариев нет:

Отправить комментарий